KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423087

nr 1742 3087

Inger Manne, monogramsigernad, porträtta av Alma Johannson gallerist. Signerad. Olja på duk. Yttermått inklusive ram: 68x52 cm

Utrop:

500 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:26:06