KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334411
nr 1733 4411
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Signerad, Paris. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 36x29 cm
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:54:26
20/10 16:56:35