KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229132
nr 1622 9132
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Segelbåtar. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 68x100 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
2.400 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:19:10
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel