KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 10895188

nr 1089 5188

Gravyr

kolorerad, hästar, signerad, 33x51

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 februari 2017
kl 19:33:06

13/2 17:40:46 1      300 kr
13/2 18:12:38 2      Vinnande bud