KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13857138

nr 1385 7138

Gravyr

Kolorerad, hamnmotiv, 1800-tal. Motivet: 20x32, yttermått inklusive ram: 31x43 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 mars 2021
kl 19:34:25