ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 12892065

nr 1289 2065

WATERCOLOUR

Otto Nowak. Signed, dated 1927, 21x20,

Otto Nowak. Signerad, daterad 1927,21x20 cm

Yes

700

SEK 350

Monday November 18 2019
at 20:37:19

18/11 17:37:23 1      300 kr
18/11 19:10:54 2      Vinnande bud