KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285300
nr 1628 5300
Olof Hermelin
(1827-1913), Sverige
Oljemålning, Kyrka. Signerad, Olja på pannå, 24x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x38 cm
Olof Hermelin, född 1827, död 1913, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:19:47
17/6 17:34:57