KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141366

nr 1314 1366

Oidentifierad konstnär. Sjö. Signerad Moslind. Olja på duk, 44x64 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:07:48