ART / Lithographs / Litografiska blad 10848232
nr 1084 8232
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
2 pcs. Marc Chagall (1887-1985), ej signerade, sheet: 34x26,
Litografiska blad, 2 st. Marc Chagall (1887-1985), ej signerade, bladets mått: 34x26
Withdrawn
Monday January 23 2017
at 18:43:21
Marc Chagall
Read more about Marc Chagall