FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Barskåp 5828438
nr 582 8438
Barskåp
1930-tal, Björk, lenght: 80, width: 37, height: 69, damaged, slitage.
1930-tal, längd: 75, djup: 40, höjd: 72
Condition: skadad, slitage
100
SEK 550
Monday May 11 2009
at 19:24:28
100 kr
300 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr