KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17121032

nr 1712 1032

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, "Slussen". Signerad. Olja på duk, 33x23 cm, yttermått inklusive ram: 39x30 cm

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 30 juni 2025
kl 20:45:00

26/6 19:43:36 1      4.000 kr
28/6 22:05:37 2      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 jun

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann