KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13524640
nr 1352 4640
Marco Cecioni
(f. 1948), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Signerad. Bladets mått: 18x22 -10x14 cm
Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:25:26
5/10 18:52:35