FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skåp 4787259
nr 478 7259
Skåp
Lenght: ()
1800-tal, 2-delat, färgskador, längd: 135, djup: 50, höjd: 195
100
SEK 3200
Monday August 6 2007
at 17:44:26
400 kr
150 kr
250 kr
400 kr
1.000 kr
6
1.600 kr
6
1.800 kr
6
2.100 kr
6
2.500 kr
7
3.100 kr