ÖVRIGT / Diverse / Fiskgryta 9255076
*
nr 925 5076
Fiskgryta
Nils Johan, längd: 41
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 18:59:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/11 12:18:45
1
100 kr
6/11 11:00:13
2
150 kr
8/11 13:32:52
1
200 kr
16/11 13:31:49
3
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fiskgryta nils johan
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:33
-
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09
-
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7049 Dekorelement
4 delar, trä. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:14
-
7051 Dekorelement
6 delar, trä
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:55
-
6024 Kaffekannor
2 st, Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Ros..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:26
*
Fiskgryta
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5076
Fiskgryta
Nils Johan, längd: 41
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/11 12:18:45 | 1 | 100 kr |
| 6/11 11:00:13 | 2 | 150 kr |
| 8/11 13:32:52 | 1 | 200 kr |
| 16/11 13:31:49 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fiskgryta nils johan
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:33 -
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09 -
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7049 Dekorelement
4 delar, trä. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:14 -
7051 Dekorelement
6 delar, trä
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:55 -
6024 Kaffekannor
2 st, Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Ros..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:26



