KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16185014

nr 1618 5014

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 maj 2024
kl 19:49:41