KONST / Litografier / Färglitografi 13486007

nr 1348 6007

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, "Vinter i Kungsträdgården". Signerad, numrerad 2/20, daterad 1984, Handkolorerad. Motivet: 22x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 september 2020
kl 18:02:20

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger