KONST / Litografier / Färglitografi 7451038
nr 745 1038
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Jan Rhodin (f. 1938), 219/360, signerad, motivets mått: 31x46
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:01:02
200 kr
150 kr