KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar i mapp 16417196

nr 1641 7196

Etsningar i mapp

6 st, Stockholmsmotiv, Deljko Mihajlovic, Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 27x27 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:56:06

9/9 16:22:01 1      Vinnande bud