KONST / Litografier / Litografi 14577156
nr 1457 7156
Litografi
empireram. Brahe, ej signerad. Bildmått: ca 45x34 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:06:38
350 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)