KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14299020
nr 1429 9020
Hans Johansson
(f. 1954), Sverige
Etsning, "Tidningar & Café". Signerad, numrerad 32/80, daterad 1988. Bildmått: 30x39, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Hans Johansson, svensk målare och grafiker född 1954.
Utrop:
600 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:51:56