Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 12198319



*

nr 1219 8319


ETCHING

Erik Olsson, Sanda, 11/50, signed, -65. Subject: 13x48,


Erik Olsson, Sanda, 11/50, signerad, -65. Motivet: 13x48


Estimate:

500

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday November 26 2018
at 19:47:22


  • Bid history
Time Bidder Bid
22/11 23:44:48 1      Vinnande bud
26/11 18:57:44 2      150 kr
26/11 18:57:44 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: erik olsson etsning etsningar grafik sanda
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:15
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:20
  • 7069 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 1/30, jaktst..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:11
  • 7072 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 4/50. Image ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:37
  • 6344 COLOUR ETCHING
    Hasse Lindroth (b. 1938), Sweden. "Från köket". Si..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:54
  • 7068 COLOUR ETCHING
    Svenerik Jakobsson (b. 1934). Signed, numbered 11/..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:47




Ladda ner broschyr