ART / Lithographs / Litographs in colors 13658328
nr 1365 8328
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
2 pcs, Lasse Åberg (b. 1940), Sweden. EA respektive 79/175, sheet: 45x63 respektive 60x44, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, EA respektive numrerad 79/175. Bladets mått: 45x63 respektive 60x44, oramade lösa blad. Signerad
Lasse Ã…berg, born 1940, Swedish graphic artist, painter and film artist.
600
SEK 250
Monday December 7 2020
at 20:07:59
100 kr
150 kr
200 kr
Lasse Ã…berg
Read more about Lasse Ã…berg