KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12213223

nr 1221 3223

Etsning

Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Strömparterren, signerad. Motivet: 13x18

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:34:13

2/12 11:27:07 1      Vinnande bud