KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13351141
nr 1335 1141
Akvarell
Jaqueline Brogren, "Höststranden". Signerad, daterad -78. Motivet: 50x67 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:36:46
27/6 13:01:27
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer