KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789291
nr 1378 9291
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 68x68cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:59:41
800 kr
200 kr
100 kr
100 kr
200 kr