ART / Lithographs / Litograph in colors 10737313
*
nr 1073 7313
LITOGRAPH IN COLORS
efter Toulouse-Lautrec, ej signerad, Ryttare, 45x34,
efter Toulouse-Lautrec, ej signerad, Ryttare, 45x34
Estimate:
1000
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday December 5 2016
at 18:23:23
- Bid history
Time
Bidder
Bid
29/11 22:45:21
1
100 kr
4/12 21:20:46
2
Vinnande bud
5/12 18:18:23
3
200 kr
5/12 18:18:23
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ryttare toulouse-lautrec
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13
-
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05
-
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20
-
7139 LITOGRAPH IN C..
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. Signed, numbered ..//
Present: SEK 700
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:18
-
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54
*
LITOGRAPH IN COLORS
Läs om budbetjänten
nr 1073 7313
LITOGRAPH IN COLORS
efter Toulouse-Lautrec, ej signerad, Ryttare, 45x34,
efter Toulouse-Lautrec, ej signerad, Ryttare, 45x34
| Estimate: | 1000 |
|---|---|
| Sold: | SEK 250 |
| Auction date: |
Monday December 5 2016 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 29/11 22:45:21 | 1 | 100 kr |
| 4/12 21:20:46 | 2 | Vinnande bud |
| 5/12 18:18:23 | 3 | 200 kr |
| 5/12 18:18:23 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ryttare toulouse-lautrec
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13 -
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05 -
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20 -
7139 LITOGRAPH IN C..
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. Signed, numbered ..//
Present: SEK 700
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:18 -
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54



