KONST / Litografier / Färglitografi 10737313

nr 1073 7313

Färglitografi

efter Toulouse-Lautrec, ej signerad, Ryttare, 45x34

Utrop:

1.000 kr

Såld:

250 kr

måndag 5 december 2016
kl 18:23:23