KONST / Litografier / Färglitografi 10684102
*
nr 1068 4102
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Björn Krestesen (f. 1951), 1988, 8/150, motivet: 70x48
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:48:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 13:53:38
1
300 kr
14/11 12:46:44
2
200 kr
14/11 12:46:44
1
250 kr (Budbetjänt)
14/11 12:46:55
2
350 kr
14/11 15:30:05
1
Vinnande bud
14/11 15:32:22
2
450 kr
14/11 15:32:22
1
500 kr (Budbetjänt)
14/11 15:33:42
2
600 kr
14/11 15:33:42
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn krestesen färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Björn Krestesen
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Läs om budbetjänten
nr 1068 4102
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Björn Krestesen (f. 1951), 1988, 8/150, motivet: 70x48
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 13:53:38 | 1 | 300 kr |
| 14/11 12:46:44 | 2 | 200 kr |
| 14/11 12:46:44 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 12:46:55 | 2 | 350 kr |
| 14/11 15:30:05 | 1 | Vinnande bud |
| 14/11 15:32:22 | 2 | 450 kr |
| 14/11 15:32:22 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 15:33:42 | 2 | 600 kr |
| 14/11 15:33:42 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn krestesen färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



