KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11424726

nr 1142 4726

Inger Rydén

(f. 1944), Sverige

Gouache, Inger Rydén (f. 1944), "drömmen om kärlek", signerad, 31x39

Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 november 2017
kl 18:34:12

Inger Rydén

Läs mer om Inger Rydén
Gouache