ÖVRIGT / Diverse / Tevagn 9952037
*
nr 995 2037
Tevagn
Teak, längd: 72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:09:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 23:27:00
1
400 kr
12/11 00:14:48
2
350 kr
12/11 00:14:48
1
400 kr (Budbetjänt)
12/11 00:15:02
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
*
Tevagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2037
Tevagn
Teak, längd: 72 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 23:27:00 | 1 | 400 kr |
12/11 00:14:48 | 2 | 350 kr |
12/11 00:14:48 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
12/11 00:15:02 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34 -
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10