KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098014
nr 1409 8014
Emanuel Javelid
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Apelsin". Signerad, numrerad 16/50, ca 40x45 cm, oramat löst blad
Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45