FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7154239
nr 715 4239
CHAIRS
6 parts, Victorian style, wear, damages.
6 st, Nyrokoko
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1500
Monday September 19 2011
at 17:21:52
19/9 17:08:18
19/9 17:08:32