KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9333336
nr 933 3336
Gravyr
1700-tal, motivet: 21x26
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
söndag 21 december 2014
kl 18:24:03
100 kr
Gravyr
nr 933 3336
Gravyr
1700-tal, motivet: 21x26
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
söndag 21 december 2014 |