KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17228171
nr 1722 8171
collage ”Merry go round. . ”, Hans-Göran Eriksson. Signerad a tergo. Olja på duk, 57x69 cm, yttermått inklusive ram: 61x72
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 september 2025
kl 20:31:23
300 kr
400 kr