KONST / Litografier / Färglitografi 13581032
nr 1358 1032
Joaquin Ibanez-Arellano
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 8/125, daterad 2008. Motivet: 25x30 cm
Joaquin Ibanez-Arellano, katalansk-svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:58:08
100 kr
150 kr
Joaquin Ibanez-Arellano
Läs mer om Joaquin Ibanez-Arellano