KONST / Litografier / Färglitografi 11733336
nr 1173 3336
Lizzie Olsson-Arle
(1926-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/150, daterad -00, motivet: 21,5x19 cm
Lizzie Olsson-Arle, född 1926 i Ärtemark, död 2008, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:36:57
31/3 10:10:43
Lizzie Olsson-Arle
Läs mer om Lizzie Olsson-Arle