KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16087236

nr 1608 7236

Tryggve Hermelin

(1856-1951)

Akvarell, Tryggve Hermelin (1856-1951), Soldat. Signerad, daterad 1885,47x33 cm, yttermått inklusive ram: 52x37 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:52:20

23/3 00:57:08 1      Vinnande bud
23/3 23:50:25 1      justering av budtak