ART / Lithographs / Litograph in colors 11117172
nr 1111 7172
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Elis Ryberg (1919-1985), Café, 192/300, sk glas, subject: 35x41,
LITOGRAPH IN COLORS, Kungliga borgen, Ladugårdsgärdet, Stockholm. Signerad, numrerad 192/300, skadat glas, motivet: 35x41 cm
600
SEK 100
Monday May 29 2017
at 18:47:52
22/5 22:17:06
Elis Ryberg
Read more about Elis Ryberg