KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 4126383

nr 412 6383

Grafiska blad

2 st, 1800-tal, Kolorerade, Fåglar, ca 13 x 16

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 22 maj 2006

14/5 12:44:51 1      ledande budet*