KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 4126383
nr 412 6383
Grafiska blad
2 st, 1800-tal, Kolorerade, Fåglar, ca 13 x 16
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 maj 2006