ART / Oil paintings / Oil painting 7821519
nr 782 1519
OIL PAINTING
unsigned, nude study, 96 x 45, wear, damages.
osignerad, Nakenstudie, 96 x 45
Condition: slitage, skador
600
SEK 250
Monday October 8 2012
at 18:43:05
150 kr
150 kr
250 kr