Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textil 15727064

nr 1572 7064

Textil

Paisley, 150x300 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 23 oktober 2023
kl 18:52:52