MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 11898306

nr 1189 8306

Stolar

5 st, proveniens Erik Penser AB, direktionsrummet, Monogram EP

Kondition: slitage, en med avvikande klädsel

Utrop:

2.600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 juni 2018
kl 19:07:59

10/6 18:46:19 1      Vinnande bud