GLASS & CERAMICS / Art Glass / Bowl 13824444

nr 1382 4444

BOWL

art glass, 1960s, no signature. Height: 23 cm,

Konstglas, 1960-tal, ej signerad. Höjd: 23 cm

SEK 300

Monday Mars 1 2021
at 18:22:53