KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15307261

nr 1530 7261

Oljemålningar

2 st, 1 st signerad ALF -85, fåglar. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x72 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 mars 2023
kl 18:09:09