ART / Lithographs / Färglitografi 3011059
nr 301 1059
Färglitografi
Lenght: ()
Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige, signerad 271/360, 43x60
100
SEK 450
Monday February 23 2004
at 16:00:00
250 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr