FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 4286603
nr 428 6603
CHAIR
Lenght: ()
1800-tal, Gustaviansk stil, förgylld
1000
SEK 2300
Monday September 18 2006
at 16:00:00
1.400 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
Den Gustavianska stilen
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.