KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13027029

nr 1302 7029

Etsningar

2 st, Stockholmsmotiv, W Hartmann efter. Ej signerad. Motivet: 47x35 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:26:45

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm