KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13196045

nr 1319 6045

Olle F Olsson

(1919-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 15x26 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 april 2020
kl 18:06:20

11/4 02:46:42 1      Vinnande bud

Olle F Olsson

Läs mer om Olle F Olsson