KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15695038
nr 1569 5038
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
"Ekshärad, Karlstad stift", Signerad, daterad 1957. Blandteknik, 46x29 cm, yttermått inklusive ram: 62x42 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:18:30
6/10 17:21:23
9/10 15:44:12
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg