KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789160
nr 1378 9160
Sven Ahlström, Segelbåtar. Signerad. Olja på duk, 66x81, yttermått inklusive ram: 68x84 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:57:02
500 kr
600 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr