KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8078495
nr 807 8495
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Etsningar, 2 st. Stephen Clark (f. 1953), Djurgården, signerade och numrerade, motivets mått: 9x12
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 februari 2013
kl 18:34:03
11/2 17:57:04